İş tekniktir

İş tekniktir, ister KOBİ, ticari mağaza veya küçük bir mağaza olsun, işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak ve işletmenizin büyüklüğüne uygun çözümler ve teknolojiler sunuyoruz.

Anasayfa

Horizon Business Solutions olarak, size özel stratejileri takip ederek, işinize uygun çözümlerle hedeflerinize ulaşmak için vizyonunuzu takip ediyoruz.

Analiz ve hedef değerlendirmesi

Hedeflerinizi değerlendiriyor, işinizi analiz ediyor ve işinize uygun ihtiyaçları belirliyoruz.

Çözüm yeniliği ve teknik tanımlama

Hedeflerinize ulaşmak için benzersiz ve uygun çözümü yeniliyor ve uygulama için uygun strateji ve teknolojileri belirliyoruz.

inşaat ve geliştirme

Geliştirilebilir, yürütülebilir ve ölçülebilir bir çözüm oluşturmak için en son teknolojiyi kullanırız.

Hedefin başarısı

Özenli ve güvenilir bir çalışma anlayışı içinde hedeflerinize ve memnuniyetinize ulaşan bir hizmet sunmak için istikrarlı ve emin adımlarla sizinle birlikte ilerliyoruz.

İster işinize uygun bir web sitesi geliştirmeniz veya oluşturmanız, ister müşterilerinizle etkileşime geçmeniz veya işinizi otomatikleştirmek için uygulamalar geliştirmeniz gerekse de, web geliştiricilerimiz, iş sektörünüz ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı uygulamak ve ideal vizyonunuzu elde etmek için analitik, programlama ve kodlama uzmanlığına sahiptir. ve işletmenizin boyutu. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz.

Daha fazla detay

Dijital pazarlamada büyük veya küçük ajans yoktur, ancak işletmenizin ihtiyaçlarını anlayan ve uygun ölçeklenebilir stratejiler icat eden ve hedeflerinize ulaşmak için takip, analiz ve değerlendirme ile uygun pazarlama kanallarında uygulayan kişiler vardır; İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, zamandan tasarruf etmeniz için size adanmış bir ortak olarak çalışıyoruz ve siz operasyonların uygulanması, satış ve müşteri hizmetleri üzerinde işinize odaklanıyorsunuz. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz.

Daha fazla detay

ÇALIŞTIĞIMIZ TEKNOLOJİLER VE PLATFORMLAR

PHP PHP
Laravel Laravel
Asp.net core Asp.net core
Node.js Node.js
JS JS
Livewire Livewire
Vue Vue
React React
Wordpress Wordpress
C# C#
Sql server Sql server
My sql My sql
Redis Redis
Flutter Flutter

Müşteriler