İş tekniktir

İş tekniktir, ister KOBİ, ticari mağaza veya küçük bir mağaza olsun, işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak ve işletmenizin büyüklüğüne uygun çözümler ve teknolojiler sunuyoruz.

Analiz ve hedef değerlendirmesi

Hedeflerinizi değerlendiriyor, işinizi analiz ediyor ve işinize uygun ihtiyaçları belirliyoruz.

Çözüm yeniliği ve teknik tanımlama

Hedeflerinize ulaşmak için benzersiz ve uygun çözümü yeniliyor ve uygulama için uygun strateji ve teknolojileri belirliyoruz.

inşaat ve geliştirme

Geliştirilebilir, yürütülebilir ve ölçülebilir bir çözüm oluşturmak için en son teknolojiyi kullanırız.

Hedefin başarısı

Özenli ve güvenilir bir çalışma anlayışı içinde hedeflerinize ve memnuniyetinize ulaşan bir hizmet sunmak için istikrarlı ve emin adımlarla sizinle birlikte ilerliyoruz.

Web ve Uygulama Geliştirme

İster işinize uygun bir web sitesi geliştirmeniz veya oluşturmanız, ister müşterilerinizle etkileşime geçmeniz veya işinizi otomatikleştirmek için uygulamalar geliştirmeniz gerekse de, web geliştiricilerimiz, iş sektörünüz ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı uygulamak ve ideal vizyonunuzu elde etmek için analitik, programlama ve kodlama uzmanlığına sahiptir. ve işletmenizin boyutu. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz.

Daha fazla detay

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital pazarlamada büyük veya küçük ajans yoktur, ancak işletmenizin ihtiyaçlarını anlayan ve uygun ölçeklenebilir stratejiler icat eden ve hedeflerinize ulaşmak için takip, analiz ve değerlendirme ile uygun pazarlama kanallarında uygulayan kişiler vardır; İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, zamandan tasarruf etmeniz için size adanmış bir ortak olarak çalışıyoruz ve siz operasyonların uygulanması, satış ve müşteri hizmetleri üzerinde işinize odaklanıyorsunuz. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz.

Daha fazla detay

Almohtaseb Muhasebe Programı

İşletmenizin sektörü veya büyüklüğü ne olursa olsun, Al-Mohtaseb Muhasebe Programı, veri girişlerinde, hesapları ve envanteri kontrol etme ve yönetmede size kolay ve esneklik sağlar. Çoklu iş sektörlerinde çalışma deneyimine sahip deneyimli muhasebeciler ile inşa edilmiştir. Al-Mohtaseb Accounting Program'ın Türkiye'deki resmi temsilcisiyiz.

Daha fazla detay

ÇALIŞTIĞIMIZ TEKNOLOJİLER VE PLATFORMLAR

PHP
Laravel
Asp.net Core
Nodejs
Js
Vue
Livewire
React
C#
Flutter
Sql server
Redis
MySQL
AWS
CPanel

Bizim topluluğumuz

Müşteri memnuniyeti en büyük hedefimizdir. Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediğine bakın.

Tüm Görüşler

Müşteriler

Tooltip text
Tooltip text
Tooltip text
Tooltip text