İş bir Tekniktir

İster KOBİ, ister ticari mağaza veya küçük bir mağaza olsun, işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak ve işletmenizin büyüklüğüne uygun çözümler ve teknolojiler sunuyoruz. Horizon Business Solutions sizin için burada.

Biz Kimiz?

İş süreci modellerimizi nasıl oluşturduğumuz hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve daha fazlasını öğrenin.

İş çözümlerinde lider firmalardan biri olan Horizon İş Çözümleri, çeşitli iş sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ ve mikro işletmelere, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları için çözümler ve uygun teknolojiler sunmak için bir ortak ve etkin bir araç olmak için çalışıyoruz. 2009'dan bu yana web geliştirme, yazılım geliştirme, dijital pazarlama ve muhasebe ve finansal danışmanlık alanlarında edindiğimiz deneyimlerle iş hedefleri; başarılı ve ustaca ekibimiz ve ayrıca başarılı ortaklıklar aracılığıyla.

Türkiye Ticaret Bakanlığı'na bağlı resmi olarak kayıtlı bir işletmeyiz. MERSIS No. "0463097359800001"

01

Vizyonumuz

Türkiye ve Arap ülkelerindeki bireysel işlere ek olarak KOBİ ve mikro işletmelere, büyüme hedeflerine ulaşmak için yüksek verimlilikte iş geliştirmeye yönelik çözümler ve uygun entegre teknikler sunmak.

02

Görevimiz

İşletmenizin büyüklüğüne uygun iş çözümleri ve teknolojilerinde hizmetlerimizi sunarak etkinlik ve liderlik ve hedeflerinize ulaşmak için işletmelerinizi tam potansiyele ulaştırmak. E-ticaret çözümlerinin geliştirilmesi boyunca müşterilerimizle uluslararası ticaret alanında liderlik başarısı.

03

Niteliklerimiz

Güvenilirlik - Yaratıcılık - Bağlılık.

Neler Yapıyoruz:

  • KOBİ ve mikro işletmeler ve bireysel işletmeler için web ve yazılım geliştirmelerinde çözüm ve teknoloji hizmetleri, uygun çözümler ve teknolojiler sağlanması.
  • İşletme büyüme hedeflerinin gerçek sonuçlarına ulaşmak için dijital pazarlamada işletme büyüklüğü ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun ve tahsis edilen dinamik planlar ve çözümler sunmak.
  • KOBİ'lerin ihtiyaçlarına, gelirlerine ve bütçelerine uygun ERP Sistemlerinin sağlanması.
  • Küçük işletme boyutundaki ve bireysel işler için uygun Muhasebe Programının sağlanması.
  • Muhasebe ve finansal danışmanlık konularında çözüm ve hizmetler sunmak.

Profesyonel ekibimizi tercih ederek zamandan ve paradan tasarruf edin.

Ortaklar

Tooltip text
Tooltip text
Tooltip text
Tooltip text

Ücretsiz danışmanlık için iletişime geçin


ilgilendiğiniz konuyu bize göndermeniz yeterlidir, uzmanımız doğrudan size geri dönecektir.İlgi konusu