Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital pazarlamada büyük veya küçük ajans yoktur, ancak işletmenizin ihtiyaçlarını anlayan ve uygun ölçeklenebilir stratejiler icat eden ve hedeflerinize ulaşmak için takip, analiz ve değerlendirme ile uygun pazarlama kanallarında uygulayan kişiler vardır; İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, zamandan tasarruf etmeniz için size adanmış bir ortak olarak çalışıyoruz ve siz operasyonların uygulanması, satış ve müşteri hizmetleri üzerinde işinize odaklanıyorsunuz. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz.
Daha Büyük İşletmeler

Dijital pazarlama çözümleri, potansiyel müşterileri ile sürekli etkileşim ve iletişim kurmanın yanı sıra, her işletme ölçeğine marka veya ürünleriyle 7 gün 24 saat hedef pazarlara düşük maliyetle ulaşma fırsatı sunar. Hedef pazarlarınızı ve hedeflerinizi anlayan ekibinizin bir tamamlayıcısı ve özverili ortağınız olarak, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş, işinizin pazarınıza ve hedef kitlenize ulaşmasını destekleyen dijital pazarlama stratejileri ve planları ile güçlü bir dijital temel oluşturmak için çalışıyoruz. mal ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize sunmak ve Marka oluşturmak. Size kendi durumunuza uygun ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek dijital pazarlama stratejileri ve planları sunuyoruz.


Daha Büyük İşletmeler

Nasıl Yapıyoruz?

Müşterilerin Hedeflerini Anlayın.

Mevcut Durumu Analiz Edin.

Stratejilerin ve Pazarlama Kanallarının Tanımlanması.

Yürütme, ölçme ve tekrarlama.

Ölçeklendirme ve Geliştirme stratejileri.

Aylık analiz raporları


Dijital pazarlama stratejilerini ve planlarını hedeflerinize, bütçenize ve bütçenize göre özelleştiriyor ve yapılandırıyoruz. verilerinizi denetledikten ve analiz ettikten ve çevrimiçi iş durumunuzu inceledikten sonra veya bulunmuyor.
Dijital pazarlama stratejisi ve planları ile sıfırdan başlayabilir veya mevcut kampanyalarınızı iyileştirebiliriz. dönüşüm huninizin her aşaması ve müşterinizin yolculuğunun her kilometre taşı için ölçeklenebilir uygun dijital araçlar ve kanallar.

Sunduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

SEO

Entegre süreçlerle arama motorlarında işinizi geliştirmek için web sayfaları optimizasyonu, SEO, site haritası, HTML kod analizi, bağlantı durumu optimizasyon, hız ve kullanılabilirlik iyileştirme ve diğer süreçler web sitenizi veya açılış sayfanızı optimize edin.

Yerel Arama Optimizasyonu

İşletmenizin görünümünü yerel ve coğrafi olarak geliştirmek için dahil etme ve optimizasyon Google My Business / Bing Yerel Listeleme, Yerel İşletme Listesi, coğrafi hedefleme analizi ve ayarı ve Müşteri İncelemesi / Görüş Gönderimi yönetimi.

Google Reklamları, SEM

Hedeflere ulaşmak için profesyonel kampanya yönetimi, Açılış Sayfası önerisi ve optimizasyonu, metin reklamlar, dönüşüm oranı takibi, Yerel Liste Reklamları ve analizler ile işletmenizin arama sayfalarında üst sıralarda görünmesini sağlamak.

Sosyal medya pazarlamacılığı

Potansiyel müşteri yaratmak için işletmenizin varlığını arttırmak için, hedef kitlenizle iletişim ve Etkileşim oluşturmak için uygun sosyal medya kanallarını analiz ediyor ve belirliyoruz ve sosyal medya hesaplarını ve reklamları yönetiyoruz.

Blog, İçerik Pazarlama ve Bağlantı Edinme – SEO

Hedef kitlenize erişimi artırmak için bloglar oluşturuyor ve özelleştiriyoruz ve faydalı, benzersiz ve çekici içerik, sosyal medya ile entegre bloglar, ek olarak web sitesi trafiğini artırmak için geri bağlantılar ve blog promosyonları yayınlıyoruz.

Çevrimiçi İtibar Yönetimi (ORM)

İnsanların çevrimiçi ortamda sizin hakkınızda nasıl konuştuğunu izlemek ve şirket profili tanıtımı, olumsuz algıları ortadan kaldırmak, müşteri incelemelerini/puanlarını yükseltmek ve diğerleri gibi eylemlerde bulunmak için profesyonel süreçler aracılığıyla ürünlerinize veya hizmetlerinize ve markanıza olan tüketici güvenini artırmak.

Podcast Pazarlama

Podcast pazarlama, ses içeriğinin oluşturulması ve dağıtılması yoluyla kendinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlama eylemidir. Dinleyicilerinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satacak ve yarattığınız değeri fark etmelerine yol açacak şekilde ideal olarak etkilemek için ücretsiz ses içeriği paylaşırsınız.

Video Pazarlama

Hedefleriniz için hazırlanmış profesyonel yönetim, yayıncılık, reklam ve SEO yaptığımız YouTube kanalı üzerinden veya YouTube kanalı olmadan video pazarlama kullanarak YouTube'da çok fazla zaman harcayan kitleler çekmek ve müşteriler oluşturmak için harika bir fırsatınız var.

Müşteri Destek Araçları

Hedefiniz ne olursa olsun, müşterilerle iletişim kurarak, satışları tamamlayarak veya teknik destek vererek bu hedeflere ulaşmak için, ihtiyaçlarınıza göre form, e-posta, sohbet, telefon ve diğer iletişim kanalları için uygun kanalları tahsis ediyoruz.

ÇALIŞTIĞIMIZ TEKNOLOJİLER VE PLATFORMLAR

PHP PHP
Laravel Laravel
Asp.net core Asp.net core
Node.js Node.js
JS JS
Livewire Livewire
Vue Vue
React React
Wordpress Wordpress
C# C#
Sql server Sql server
My sql My sql
Redis Redis
Flutter Flutter
Dijital Pazarlama Çözümleri

ilgilendiğiniz konuyu bize göndermeniz yeterlidir, uzmanımız doğrudan size geri dönecektir.

Looks good!
Please select a department.