Web ve Uygulama Geliştirme

Web ve Uygulama Geliştirme

İster işinize uygun bir web sitesi geliştirmeniz veya oluşturmanız, ister müşterilerinizle etkileşime geçmeniz veya işinizi otomatikleştirmek için uygulamalar geliştirmeniz gerekse de, web geliştiricilerimiz, iş sektörünüz ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı uygulamak ve ideal vizyonunuzu elde etmek için analitik, programlama ve kodlama uzmanlığına sahiptir. ve işletmenizin boyutu. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını tam olarak anlıyoruz.
Tam Yığın Web Geliştirme

İşletmenizin büyüklüğü ve sektörü ne olursa olsun; web sitesi oluşturma veya geliştirme yoluyla çevrimiçi varlığınızı artırmak, fabrika, ofis veya mağazadaki fiziksel varlığınıza uygun bir meydan okuma ve zorunluluktur; Burada, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir web sitesi sağlayarak ve hedeflerinize ulaşarak bu zorluğun üstesinden gelmek için tam kapsamlı web sitesi geliştirme konusundaki ekip uzmanlığımızı, kapsamlı bir iş hedefleri, müşteriler ve iş endüstrisi uygulamaları anlayışıyla sunuyoruz; tasarım, tescilli teknolojiler ve temiz kodlar kullanarak veya WordPress veya diğerleri gibi içerik platformları aracılığıyla. Çekici ve kullanımı kolay tasarımıyla bütçenize uygun, sizinle iletişim kurmak için ideal bir kullanıcı deneyimi sağlayan ve trafik çeken bir web sitesi; sorunsuz ve basit içerik yönetimi teknikleri, arama motorları optimizasyonu yönetimi, kullanılabilirlik ve responsive ile; arama motorları ile arşivlemeye ek olarak.


Tam Yığın Web Geliştirme
E-ticaret sitesi geliştirme

E-ticaret sitesi geliştirme

Yeni nesil teknoloji, fiziksel ticari, endüstriyel veya zanaat faaliyeti olsun veya olmasın, ticari faaliyetin dijital dönüşümünü temel bir gereklilik haline getiren perakende ve toptan ticaret ve tedarik sistemlerinin kurallarında değişiklikler getirdi; Web sitesi ziyaretçilerinizi alıcıya dönüştüren web sitesi ve uygulama geliştirme konusunda son derece deneyimli ekibimizle, süreç analizi ve kullanılabilirlik UI / UX tasarımından ödeme ve lojistik çözümlerine kadar çevrimiçi mağazanızın oluşturulmasında adım adım sizinle birlikte ilerliyoruz. Bütçenize uyan ve sanal web sitesi özelliklerine ek olarak çevrimiçi mağaza, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş basit ve sorunsuz kapsamlı bir mağaza yönetimi ile veya WooCommerce, OpenCart veya diğerleri gibi Uygulamaları entegre ederek sorunsuz ve güvenli bir satın alma deneyimi sağlar; kapsamlı müşteri kontrol paneli, posta listesi yönetimi, özel teklifler ve promosyonlar ve diğer profesyonel mağaza özelliklerine ek olarak


frontend/services.get_service_now

Açılış sayfası Tasarım ve Geliştirme

Bir web sitesine sahip olan veya olmayan her ne olursa olsun ve işletmenizin potansiyel müşterilerinize ulaşması ve onlarla iletişim kurması gerekiyorsa, bir açılış sayfanız olması ve SEO veya çeşitli reklam kampanyaları yoluyla trafiği bu siteye yönlendirmek ve olası satış yaratmayı artırmak için onu iyileştirmeniz gerekir; Web sitesi ve uygulama geliştirmede son derece deneyimli ekibimizle dijital pazarlama ekibimizle birlikte açılış sayfanızı tasarlıyor ve geliştiriyor, etkili olması için test ediyor ve gerçek sonuçlara ulaşmak için hedeflerinize göre özelleştiriyoruz. Uygun bütçeli, tek seferlik ücret ödemeli ve aylık abonelik ücreti olmayan, hedeflerinize göre yeniden özelleştirmeli, basitleştirilmiş müşteri ilişkileri yönetim paneli ve posta listesi yönetimine sahip açılış sayfası, ayrıca müşteri verilerinizi içe aktarma olanağı veya harici CRM uygulamalarıyla senkronizasyon.


Açılış sayfası Tasarım ve Geliştirme

Nasıl çalışırız?

Sunduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Müşterilerin Vizyonunu Anlayın

Gereksinimlerinizi kapsamlı ve özenle dinliyor ve vizyonunuza ulaşmak için doğru yönü belirlemek için bilgileri denetleriz.

Analiz ve planlama

Hedeflerinize ulaşmak ve harika bir kullanıcı deneyimi sunmak için gereksinimleri analiz ediyor ve profesyonel ve özelleştirilmiş bir web sitesi planı geliştiriyoruz.

Tasarım

Web siteniz veya platformunuz için müşterileriniz için ideal bir deneyim sunan basit ve yaratıcı arayüzler tasarlıyor ve öneriyoruz

Gelişim

Hedeflerinize uygun özelleştirme ile ihtiyaçlarınıza göre sıfırdan veya WordPress veya diğerleri gibi içerik platformları aracılığıyla geliştiriyor ve kodluyoruz.

Test Etme ve Başlatma

Web sunucularında genel erişilebilirlik için yayın için yüksek kaliteli sonuçlar sağlamak için performansı, uyumluluğu ve diğerlerini test ediyoruz.

ÇALIŞTIĞIMIZ TEKNOLOJİLER VE PLATFORMLAR

PHP PHP
Laravel Laravel
Asp.net core Asp.net core
Node.js Node.js
JS JS
Livewire Livewire
Vue Vue
React React
Wordpress Wordpress
C# C#
Sql server Sql server
My sql My sql
Redis Redis
Flutter Flutter
Web ve Uygulama Geliştirme

ilgilendiğiniz konuyu bize göndermeniz yeterlidir, uzmanımız doğrudan size geri dönecektir.

Looks good!
Please select a department.