Almohtaseb Muhasebe Programı

İşletmenizin sektörü veya büyüklüğü ne olursa olsun, Al-Mohtaseb Muhasebe Programı, veri girişlerinde, hesapları ve envanteri kontrol etme ve yönetmede size kolay ve esneklik sağlar. Çoklu iş sektörlerinde çalışma deneyimine sahip deneyimli muhasebeciler ile inşa edilmiştir. Al-Mohtaseb Accounting Program'ın Türkiye'deki resmi temsilcisiyiz.

Almohtaseb

Almohtaseb muhasebe ve depolama programı, büyüklükleri ne olursa olsun işletmelerin ve hatta bireysel işletmelerin muhasebe ve finansal yönetiminde size güvenlik, tasarruf, kontrol ve hız sağlar. Çeşitli endüstriyel ve ticari sektörlerde deneyim sahibi muhasebecilerden oluşan bir ekiple, bölgede izlenen varlıklar ve muhasebe kuralları çerçevesinde çeşitli işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak, depolama, raporlama ve raporlamada doğruluk ve hız sağlayan veri tabanı sistemleri kullanılarak oluşturulmuş bir programdır. Sonuçlar, şubelerin çokluğunu ve iç ağlarda bağlanabilirliği desteklemenin yanı sıra, müşterilerin tüm gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını hızlı ve yetkin bir şekilde karşılayan teknik destek sağlama taahhüdü. Muhtasib programının “Muhasebe ve Depolar” genel versiyonu, hesap ağacından çalışmak için gerekli tüm muhasebe ve depolama işlemlerini, mali girişlerin günlüklerini, basitleştirilmiş fon girişlerini, ödemeleri içerdiği için çeşitli sektörlerin ve iş hacimlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. ve makbuzlar, mali tahviller, havaleler, çekler, malzeme ve envanter yönetimi, çoklu depo ve muhasebe faturalama sistemleri Depo, siparişler, giriş ve çıkış kartları, hesaplarda, günlüklerde, girişlerde, faturalarda ve envanter değerlemelerinde çoklu para birimi seçenekleriyle teslim alma ve teslimat , çeşitli muhasebe ve envanter tablo ve raporlarına ek olarak, çeşitli çizelge ve istatistikler, çoklu envanter seçenekleri, ticari nakit akış raporları, kar ve zarar ve bilanço, malzeme barkod sistemleri ve rapor tasarım seçeneklerine ek olarak. ve gerektiği gibi ifadeler. Tüm program açıklamaları ve raporları, muhasebe bilgisi olmayan veya muhasebe geçmişi olmayan kişiler tarafından dahi okunup anlaşılabilecek şekilde basit ve kolay bir şekilde sunulmak üzere tasarlanmıştır. Lütfen ihtiyaçlarınızı bizimle tartışın veya sayfanın altındaki forma giden bir düğmeyi tıklayarak programı talep edin

satış noktası muhasebesi

Al-Muhtasib programının “Muhasebe ve Depolar” genel versiyonunun özelliklerine ek olarak, süpermarketler, giyim mağazaları, perakende mağazaları gibi doğrudan nakit satış merkezleri için özel bir sistem eklendi. POS sisteminin sorunsuz kullanımı, POS sistemi içindeki tüm işlemleri kapsayan yüksek derecede güvenlik, doğruluk ve rapor çeşitliliği ile karakterize edilir.

Manufacturing accounting and cost centers

Al-Muhtasib programının “Muhasebe ve Depolar” genel versiyonunun özelliklerine ek olarak, imalat sistemi, işlerinde üretim sistemi olan ve maliyet hesaplama sıkıntısı çeken sanayi şirketi ve atölye sahipleri için geliştirilmiştir. Bu nedenle, Al-Muhtasib programındaki üretim sistemi, üretim ücretleri gibi üretim sürecinin ek maliyetlerini hesaba katarak, İmalata dahil edilen malzemelerin maliyetine dayalı olarak imal edilen malzemelerin maliyetinin hesaplanmasını dikkate alır. ve üretim sürecinden kaynaklanan atıkların değeri.

Delegeler için muhasebe

Muhtasib programının “Muhasebe ve Depolar” genel versiyonunun özelliklerine ek olarak, malzemesini bölge ve mahallelere dağılmış delegelere sağlıklı, önceden planlanmış bir şekilde dağıtmaya güvenen kurum ve şirketler için özel bir sistem geliştirilmiştir. Pazarın mümkün olan en geniş alanını kapsayacak şekilde organizasyonel bir şekilde. Muhtasib programı, delegelerin belirlenmesi, kendilerine teslim edilen malzemelerin envanterinin kontrol edilmesi ve her bir delege için muhasebe sonuçlarının alınması konularında firmaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmaktadır.

Restoranlar ve fast food için muhasebe

Al Muhtasib programının “Muhasebe ve Depolar” genel versiyonunun özelliklerine ek olarak, muhasebe ve depoların temel programı ve özellikleri ile tamamen bağlantılı restoranlar için bir sistem geliştirilmiştir. Ve mutfak ve envanter için sipariş faturalarına bağlantı. Restoran masalarını rezerve ederek, birleştirerek ve taşıyarak fast food özelleştirme veya restoran salonunu yönetme seçeneklerine ek olarak. Restoranlar ve fast food için kutu kontrolü, yemek sayısı, faturaların incelenmesi, satılan miktarlar ve bunların stoktaki hammaddelere etkisi açısından raporların yanı sıra.

Ücretsiz danışmanlık için iletişime geçin


ilgilendiğiniz konuyu bize göndermeniz yeterlidir, uzmanımız doğrudan size geri dönecektir.İlgi konusu