Ürünleri NEW MODE ORTA DOGU ve şirket bilgilerini görüntülemek için web sitesi

https://ortadogumedical.net

Güvenli, cihaz uyumlu, arama motoru dostu, sosyal medyaya entegre bir site.

Görev

Marka web sitesi güncelleme ve yeniden geliştirme NEW MODE ORTA DOGU MEDICAL

Meydan okuma

Tıbbi diş teli, atel, ortopedik cihaz ve hastane malzemeleri üretiminde çalışan, çeşitli kalite sertifikalarına sahip köklü bir şirket.Müşteri, siteyi ve çalışmasını bize başka bir hizmet sağlayıcıdan devretmek istedi.
Site önceki durumunda tamamen içeriksiz (profil - ürün detayları - iletişim bilgileri) ve görseller ürün görselleri dışında sitenin amaçlarına uygun değil, Arapça ve Türkçe donatılmamış, arama motorları için optimize edilmemiş, ürünler uygunsuz. doğru kategorize edilmiş ve ürettiği ürünlere göre ürün sıkıntısı var Fabrika, site mobil cihazlarda çalışacak şekilde yapılandırılmamış ve dijital pazarlama araçları ve sosyal ağlarla entegre değil.

Çözüm

Web sitesinin yeniden geliştirilmesi için firma profilinden içerik hazırlanarak, ürün açıklamaları ve detayları yazılarak, içerik yönetimine eklenerek site analizi başlatılmış, ihtiyaçlar tespit edilmiş ve web sitesinin geliştirilmesi için gerekli süreçler başlatılmıştır. Sitenin front-end ve back-end seviyelerinde bazı işlemlerle düzeltilmesi ve modifiye edilmesi İçerik yönetim sisteminde müşterinin ihtiyaçlarına uygun özel geliştirmeler, ürün sınıflandırmalarının düzeltilmesi, sitede listelenmeyen ürünlerin eklenmesi, siteye uygun görsellerin tasarlanması Müşterinin amaçlarına ve görsel kimliğine uygun sitenin oluşturulması ve sitenin arama motorları için iyileştirilmesi, faturalandırma ve başlık iyileştirmelerinin yapılması ve mobil cihazlarla uyumluluğunun iyileştirilmesi, Sosyal medya ile entegrasyon hazırlanması, siteye Arapça ve Türkçe dillerinin eklenmesi. site, içerik ve ürün yönetimi konusunda müşteriye eğitim verilmesi, sitenin ve kullanıcıların güvenliği için SSL sertifikası ile sitenin hazırlanması.

teknolojiler

PHP , JS , Wordpress , My sql ,

Sonuçlar

Güvenli, cihaz uyumlu, arama motoru dostu, sosyal medyaya entegre bir site.